Wyróżnij się z tłumu.

Grafika

Dobrze przygotowana grafika komputerowa przykuwa oko. Jest jednym z ważniejszych elementów wizytówki Twojej firmy. Dobrze zaprezentowana szata graficzna pozwoli Ci na przyciągnięcie klientów i ukazanie Ciebie z jak najlepszej strony.

Moje usługi

Co oferuję?

Identyfikacja wizualna

Otwierasz firmę? Rozpoczynasz reklamę nowej marki? Identyfikacja wizualna Ci w tym pomoże. To jest pierwszy etap rozpoznawalności na rynku. Dzięki indywidualnej szacie graficznej w postaci logo, klienci łatwej Cię zapamiętają. Opisz mi Twoje pomysły i powiedz, jak Ty to widzisz, a grafik, z którym współpracuję, zrealizuje je na papierze i przekroczy Twoje najśmielsze oczekiwania.

Personalizowane banery

Chcesz ruszyć z kampanią reklamową na Facebooku, Instagramie lub Google Ads, ale nie wiesz, od czego zacząć? Znamy to uczucie. Grafik stworzy banery dla Twojej firmy zgodne z Twoimi preferencjami, dostosowując parametry, kolorystykę i szatę graficzną.

Co tylko zapragniesz

Mój zespół składa się z ambitnych osób, które codziennie wychodzą poza granice kreatywności, żebyś był jak najbardziej zadowolony. Masz w głowie niekonwencjonalny pomysł, ale nie potrafisz go zrealizować?
Dla nas to nie problem. Daj znać i porozmawiajmy o szczegółach.

Tak, jak chcesz

Co otrzymasz?

W zależności od zlecenia dostaniesz pliki dostosowane do druku, pliki otwarte, a także pliki rastrowe (JPG, PNG). Oferujemy pełne wsparcie w razie problemów i pomocne doradztwo.
Nie musisz się niczym przejmować. Jestem tu po to, żeby Tobie pomóc.

Kiedy?

Ile to wszystko zajmie czasu?

Każde zlecenie potrzebuje innego zapotrzebowania czasu. Zazwyczaj od rozpoczęcia zlecenia jest to kilka dni (najczęściej od 2 do 4). W przypadku większych realizacji razem uzgodnimy dogodny dla Ciebie termin, a ja cały czas będę Cię informować o przebiegu pracy.

© Jakub Jaguś

Strony internetowe & Social Media