Osiągalna doskonałość.

Strony internetowe

Prowadząc biznes i nie mając profesjonalnej strony internetowej, sami zamykamy sobie drzwi na drodze rozwoju. Nie pozwól, aby konkurencja Cię wyprzedziła i razem postawmy ważny krok w działalności Twojej firmy. 

Moje usługi

Co oferuję?

WordPress

Strony firmowe, strony wizytówki oraz blogi internetowe. Brzmi dość poważnie, ale dla mnie to nic trudnego. Oferuję indywidualny szablon graficzny, zajmę się napisaniem tekstów SEO, zastosuję podstawy pozycjonowania, zlecę stworzenie innowacyjnej grafiki oraz doradzę co i jak. Po zakończeniu pracy pokażę Ci jak samemu zmieniać treść strony internetowej bez mojej pomocy.

Kodowanie

Potrzebujesz strony internetowej pisanej kodem? Nie ma sprawy. Potrafię pisać w HTML5, CSS3, JavaScript, Pug Jade i Sass. Jeżeli masz już jakiś szablon strony do przepisania w kodzie, to także z chęcią się tym zajmę.           

Szkolenie

Chcesz sam stworzyć stronę internetową dla swojej firmy, ale nie wiesz jak? Chcesz się rozwijać w kierunku web development’u?  Dobrze się składa, bo mogę Ci pokazać jak to się robi. Od podstaw nauczę Cię tworzenia stron internetowych poprzez kod lub za pomocą WordPress’a. Korepetycję prowadzone są online, u mnie lub u Ciebie. 

Tak, jak chcesz

Co otrzymasz?

Stronę internetową perfekcyjną w każdym stopniu. Dostosowaną nawet w najmniejszym aspekcie do Ciebie.
Nic dziwnego, przecież też jesteś częścią tego zespołu. To Ty przedstawiasz swoje wymagania, mówisz co Ci się podoba i nie podoba oraz co wizualnie poprawić.
Strona internetowa, którą razem wykonamy, będzie właśnie taka, jaką sobie wymarzysz.
Oprócz tego pokażę Ci jak zmienić treść strony bez mojej pomocy, a w prezencie dorzucam jeszcze hosting na rok i domenę za darmo. Przecież się lubimy.

Kiedy?

Ile to wszystko zajmie czasu?

Perfekcjonizm wymaga czasu. Stworzenie strony wizytówki i strony firmowej zajmują zazwyczaj do 7 dni, w zależności od skomplikowania zlecenia, ilości poprawek oraz innych czynników.
Jedno jest pewne — zlecenie otrzymasz w terminie, który razem uzgodniliśmy. O nic się nie musisz martwić.

© Jakub Jaguś

Strony internetowe & Social Media